MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA - DOPRODEJ POLOMASEK S FFP3

Doprodáváme mimořádně zbývající kusy z dodávky profesionálních respiračních polomasek s filtry FFP3 (účinné proti koronaviru), které jsme zatím dodávali pouze do zdravotnických zařízení. Od 7.4.2020 byl ministerstvem zdravotnictví povolen prodej i firmám mimo zdravotnictví a veřejnosti.

Jde o polomasky vyráběné společností Sigma Olomouc, filtry lze zajistit v dostatečném množství, k maskám dodáváme standardně startovací  pack 4 filtry.

Cena je 700 Kč za polomasku + 250 Kč za filtr. Dodáváme komplet masku + 4 filtry, cena je 1.700 Kč bez DPH. Cena kompletu pro neplátce DPH je 2.057 Kč. 

Nejsme e-shop, ale servisní společnost pro zdravotnické subjekty, prodej tedy uskutečňujeme výhradně na fakturu a platby přijímáme převodem na účet, a to i od soukromých osob.

V případě zájmu se obracejte na tel. 734 763 336 (od 8.00 do 18.00 h), mail: info@admedica.cz

Jedná se o polomasku, tudíž plně kryje nos a ústa, obsahuje samostatné ventily pro vdech i výdech, kdy vdechovaný vzduch prochází přes filtr účinný proti bakteriím a virům, pevným i kapalným aerosolům, prachu. Zařízení neobsahuje žádné komponenty z Číny (filtry jsou vyráběny v ČR) a původně byla polomaska vyvinuta pro armádu a záchranné složky, tudíž je nepoměrně účinnější než papírové masky z Číny. Poslední dodávky těchto polomasek směřovaly do fakultní nemocnice Olomouc a olomoucké Vojenské nemocnice a dalším pracovištím. Máme bohužel již k dispozici pouze omezený počet kusů, k dnešnímu dni cca 10. Filtry je možné doobjednávat průběžně.